Reklama
esencja zdrowia

Każdego dnia spotykamy na swojej drodze ponad trzy tysiące różnych reklam. Ile zapamiętujemy z tego przekazu? Otóż niewiele, bo zaledwie kilka procent. Czy warto zatem inwestować w reklamę? Oczywiście, że tak – jednak inwestowanie musi być rozsądne.

ESENCJA ZDROWIA – MAGAZYN O ZDROWIU I NIE TYLKO daje możliwość zamieszczenia widocznej, skutecznej i zapamiętywalnej reklamy drukowanej w periodyku o dużym zaufaniu czytelników. Czasopismo trafia każdorazowo do 400 punktów o podwyższonej rekomendacji (apteki i przychodnie na terenie całego kraju) w liczbie 22 tys. egzemplarzy, jest darmowe i umiejscowione w widocznym miejscu.

Tematyka magazynu oscyluje wokół zdrowia, urody i aktywnego trybu życia. Główną grupę docelową stanowią kobiety w wieku 30-45 lat, matki aktywne zawodowo, dbające o kondycję fizyczną, zdrowie i urodę. Jednak rzeczywista grupa odbiorców to również osoby, które przebywają w ich otoczeniu – partnerzy, dzieci i bliski krąg znajomych. Według szacunków każde wydanie naszego czasopisma przegląda ok. 80 tys. osób.

To, co nas wyróżnia, to wysoka jakość druku, estetyczna szata graficzna, przystępna i ciekawa treść zamieszczanych artykułów i – przede wszystkim – duże zaufanie czytelników. Reklama w naszym czasopiśmie to doskonała alternatywa m.in. dla ulotek, zaś regularne jej zamieszczanie buduje znajomość marki u potencjalnych klientów. Dodatkowo utalentowane graficzki z naszego zespołu są gotowe zaprojektować dla Państwa reklamę.

Najlepszą rekomendacją magazynu jest fakt, że zaufali nam czołowi gracze na rynku farmaceutycznym.

specjalista ds.
marketingu i reklamy

Joanna Kulik

533 567 902

j.kulik@esencjazdrowia.com.pl

 

 

Czasopismo

Produkt miesiąca

Oferta rabatowa